הובלה והתקנה לכל רחבי הארץ | מחירים אטרקטיביים | אחריות 

הסל שלי

אודות

 

ברוכים הבאים Elma אונליין- העולם הווירטואלי של "Elma" – החנות המפורסמת והאהובה.

את "Elma"  חנות שהיא בית חם למוצרי ילדים  מעולים מהמותגים המובילים בעולם, באחריות מלאה, במחירים המשתלמים והטובים ביותר ובשירות מקצועי ואנושי מכל הלב.

לכל אלו הוספנו קטלוג דיגיטלי מורחב, נגישות אונליין מכל מקום ובכל שעה ושירות משלוחים ישיר עד הבית, לחווית קניה מושלמת באתר Elma אונליין במיוחד בשבילכם!

Elma הוקמה ב2020 . החנות נפתחה כמענה לצורך הגובר של המשפחות המתרחבות בחנות ייעודית למוצרי ילדים ונוער מעולים במחירים משתלמים ושווים לכל כיס. עם השנים גדלה Elma ועמה גדל גם קהל הלקוחות המרוצים- מערי המשולש.

מתוך רצון להעניק לכל משפחה בישראל את האפשרות לרכוש מוצרי תינוקות מעולים במחירים מוזלים וליהנות מעולם מוצרי הילדים והנוער של "Elma", ובהתחשב במשבר הקורונה העולמי – יצאנו לדרך ובנינו עבורכם את "Elma אונליין" - אתר מושקע בו תוכלו לבחור ולהזמין את כל מוצרי התינוקות ולהרגיש בבית – ממש כמו בחנות!

מוצרי Elma מצטיינים בעמידות וחוזק לאורך שנים, אחריות ושירות תיקונים מלא. המוצרים נבחרו בקפידה אחד אחד מהחברות הטובות בעולם ומבטיחים לכם נוחות מקסימלית, שביעות רצון וחיסכון כספי.

נשמח ללוות אתכם ברגעים המרגשים עם לידתו של תינוק חדש ובחירת עגלת תינוק וכסא בטיחות, כשהוא פוסע פסיעות ראשונות, עובר לחדר ילדים מאובזר, מתחיל לאכול לבד, גדל ומתפתח וממלא את הלב באושר שאין לו דומה...

המוצרים שלנו יהיו לצידכם בכל שלב מחדש. נאחל שתשתמשו בהם תמיד מתוך שמחה ונחת!

איתכם לאורך כל הדרך...

צוות Elma אונליין